Fluweel / Velours – Cognac brandvertragend
€ 14,99 incl. btw
57 op voorraad
Deze prachtige velours stof combineert de weelde van fluweel met de extra zekerheid van een brandvertragende afwerking. De stof voelt zacht en soepel aan, heeft een rijke glans en een elegante valling die direct zorgt voor een luxe uitstraling.
Toepassingen
Velours is een veelzijdige stof die niet alleen in de modewereld, maar ook in interieur en decoratie breed ingezet kan worden:
- Mode: chique jassen, kostuums en rokken.
- Gordijnen: zware, rijk vallende gordijnen.
- Meubels: stofferen van stoelen, banken en hockers.
- Kussens & accessoires: sierkussens en andere woonaccessoires.
Eigenschappen
Velours, vaak ook fluweel of velvet genoemd, staat bekend om zijn zachte pool en subtiele glans. Het licht speelt prachtig met de vezels waardoor de stof steeds weer een andere nuance krijgt. Deze stof is slijtvast, voelt comfortabel aan en geeft ieder project een luxueus karakter. De brandvertragende afwerking maakt het bovendien een bijzonder geschikte keuze voor ruimtes waar veiligheid en uitstraling hand in hand moeten gaan, zoals hotels, theaters of horecagelegenheden.
| Kwaliteit | 100% PES F.R. |
| Stretch | Nee |
| Gewicht | 420 g/m² |
| Breedte | 140 cm |
| Wasvoorschrift |


















